Výstavy Bohumila Konečného

Za života Bohumila Konečného neproběhla žádná velká samostatná výstava. V 80. letech vystavil několik ilustrací na výstavě v Liberci. Existují také informace o prodejní výstavě obrazů Bimby v hospodě na Severním Plzeňsku.

První větší a samostatná výstava Bohumila Konečného proběhla až po jeho smrti pod názvem "BOHUMIL KONEČNÝ - ILUSTRACE, OBRAZY" . Výstava se uskutečnila od 5. do 31. května 1994 v Galerii kulturního střediska v Mladé Boleslavi. Výstavu připravil František Ulč, slavnostního zahájení se zúčastnili malíři Gustav Krum nebo Karel Toman.

7.6. 2002 až 28.6. 2002 se uskutečnila společná výstava několika malířů pod názvem Výpravy za dobrodružstvím v galerii Tvrdohlaví v Praze. Několik obrazů zde bylo i od Bohumila Konečného.

V roce 2006 následovaly dvě menší výstavy výstavy v Plzni v souvislosti s výročím II. státní československé reálky (dnešního gymnázia na Mikulášském nám. v Plzni). Nejdříve v galerii Jiřího Trnky " Poselství jednoho století " (březen 2006) posléze v Mázhausu Plzeńské radnice (září 2006) byly představeny reprodukce díla B.Konečného. Na obou výstavách se podílel Jan Hosnedl.

V roce 2007 a 2008 následovaly dvě velké retrospektivní výstavy: v roce 2007 v Západočeském muzeu v Plzni "BIMBA - Zapomenutý malíř Bohumil Konečný" a v roce 2008 v Obecním domě v Praze "BIMBA - dobrodružství Bohumila Konečného". Obě tyto výstavy připravili společně Jan Hosnedl a František Ulč. K výstavám vznikla i monografie a dokumentární film. Podrobnosti vzniku těchto dvou výstav naleznete v článku "Kulometná rota - kamínek, který spustil lavinu".

Od 3. do 31. října 2007 proběhla ještě menší výstava kreseb a ilustrací v Městském muzeu v Kožlanech. Výstavu připravila paní Kobyláková z Kožlan.

Zatím poslední výstavou byla výstava reklamních plakátů Bohumila Konečného v termínu 14. května do 31. července 2010 v Plzeňském Prazdroji. Výstavu připravil Jan Hosnedl.